Košík

O značce Baseus

Inovace, kreativita, funkčnost

Baseus je inovativní digitální spotřebitelská značka, součást společnosti Shenzhen Besing Technology Co., Limited. Byla založena v roce 2011. Svůj výrobní proces zakládá na designovém myšlení, které začíná již v hlavách zákazníků. Činnost společnosti je zaměřena na člověka. Spojují výzkum a vývoj s moderním designem a výrobou a prodejem.

Název Baseus pochází ze sloganu "base on user", což znamená založený na uživatelích. To znamená, že aktivity společnosti jsou zaměřeny na publikum. Každý projekt začíná identifikací potřeb uživatelů a zároveň zajišťuje vysoké estetické a praktické kvality.

Za osm let svého působení na trhu se společnost stala přední značkou v oboru spotřební elektroniky. Svou filozofii designu zakládá na inovativních řešeních, moderním designu a praktických aplikacích. Její výrobky jsou založeny na nejnovějších technologiích a jsou vyrobeny z materiálů šetrných k životnímu prostředí a spojují krásu s funkčností. Pozornost věnovaná každému detailu vyráběného předmětu je charakteristickým rysem značky.

Technologie a kvalita

Kromě inovativních technologií sází společnost Baseus také na správné technické a kvalitativní zázemí. Spolupracuje s výrobci špičkových materiálů a renomovanými designéry. Díky tomu její výrobky plně odpovídají potřebám zákazníků.

V roce 2019 byla založena laboratoř Baseus s 35 profesionálními inženýry kvality, kteří se starají o každý detail procesu vývoje výrobku.

Každý výrobek prochází před uvedením na trh kontrolou kvality, která pomáhá eliminovat případné vady jednotlivých položek. Zákazníci tak mají jistotu, že zakoupené zboží splní jejich očekávání.

Certifikace společnosti je také výsledkem její péče o kvalitu výrobků. Díky tomu mohou zákazníci společnosti Baseus nakupovat zboží v různých částech světa s jistotou, že obdrží vysoce kvalitní výrobek.

Výrobky na míru

Na počátku své činnosti se společnost Baseus zabývala především výrobou příslušenství pro telefony. Postupné rozšiřování sítě zákazníků na nové trhy a neustálé zdokonalování výrobků vedlo značku k rozhodnutí ještě více naplnit očekávání svých zákazníků.

V roce 2019 vstoupila společnost Baseus do éry 3.0 a začala vytvářet nové produktové řady, čímž vytvořila moderní designový model. V současné době má značka 11 kompletních produktových řad, včetně herního příslušenství, audio vybavení, kancelářského příslušenství, příslušenství do auta a příslušenství do domácnosti. Kromě toho neustále vylepšuje své produkty a dělá je stále chytřejšími, aby mohla plně uspokojit potřeby svých zákazníků.

Vize firmy

Společnost Baseus si dává záležet na tom, aby digitální příslušenství, které vyrábí, bylo kvalitní, praktické a zároveň designové. Když je budete mít, budete se cítit opravdu lépe.

Společnost Baseus věří, že síla spočívá v jednoduchosti a kráse, a proto jsou její výrobky jednoduché a zároveň užitečné.

Motto společnosti: "User-driven" odráží základní přesvědčení, že vy - jako uživatelé příslušenství Baseus - hrajete klíčovou roli ve vývoji a evoluci jeho produktů.

Posláním společnosti Baseus je zlepšovat život uživatelů v souladu s požadavky trhu. Proto se snaží být vždy o krok napřed, držet krok s trendy a posouvat se na vyšší úroveň společenské angažovanosti. Zároveň se stará o své zákazníky a vyvíjí své produkty právě pro ně.

ocenění

pixel