Košík

Držáky

Držák telefonu je nezbytnou součástí výbavy každého řidiče, fotografa nebo běžného nadšence do chytrých telefonů. V autě umožňují pohodlné používání navigace a v případě některých modelů i nabíjení telefonu. Dalším oblíbeným řešením jsou stojánky na telefon nebo selfie tyče, které usnadňují pořizování fotografií a umožňují i fotografování. Držák na kolo a zároveň je to skvělý způsob, jak používat smartphone při každodenních jízdách a najít trasu pomocí GPS.

Držák telefonu do auta

Jedná se o pomůcku, která výrazně usnadňuje používání chytrého telefonu při řízení. Navigace je jedna věc, držák telefonu často umožňuje také nabíjení baterie a handsfree hovory. Na trhu je k dispozici široká škála různých typů držáků telefonů. Co je třeba vzít v úvahu při nákupu? Levné držáky telefonů jsou obvykle vyrobeny ze slabého plastu, který je náchylný k poškození. Velmi často se může stát, že telefon z takového zařízení během jízdy jednoduše vypadne. Proto se vyplatí jednou utratit o něco více a pořídit si výrobek vyšší třídy.

Jak si vybrat stojánek na telefon nebo selfie tyč?

V první řadě je třeba věnovat pozornost kvalitě výroby. Čím lepší telefonní stojany Značky Baseus jsou vyrobeny z kvalitního plastu, často doplněného dalšími materiály, jako je hliník. Výrobky tohoto typu mají větší trvanlivost a jsou solidním nákupem minimálně na několik let používání. Cena jde v tomto ohledu zpravidla ruku v ruce s kvalitou provedení.

e-baseus.cz Reviews with ekomi.cz pixel