Košík

Ochranné příslušenství

Tvrzené sklo pro telefon a odpovídající pouzdro je naprostou nezbytností. Smartphone bez odpovídající ochrany je velmi náchylný k poškrábání a náhodnému mechanickému poškození. Je třeba poznamenat, že ne všechna zařízení jsou z výroby vybavena ochranou, jako je například sklo Gorilla Glass. Proto se vždy vyplatí zvážit nákup dodatečné ochrany chytrého telefonu. To platí zejména v případě, že chcete svůj smartphone po několika letech prodat dál, například s mírným poklesem ceny.

Tvrzené sklo a pouzdro telefonu

Ideálním řešením je pouzdro telefonu a tvrzené sklo aplikované na povrch dotykové obrazovky. Tato sada ochrání vaše zařízení před většinou škrábanců. Například polykarbonátové pouzdro zajistí bezpečnost proti pádům z výšky, zatímco kvalitní sklo zaručí, že telefon vydrží až několik let vcelku, bez jediného škrábance na displeji. Skla se vyplatí kupovat zejména pro obrazovky Xiaomi.

Tvrzené sklo na telefon nebo fólie na displej?

Tvrzené sklo je vysoce odolné a ochrání váš smartphone i před kontaktem s podlahou. Kromě toho umožňuje pohodlně přejíždět prstem po jeho povrchu bez rozmazávání, které je charakteristické pro fólie. Tvrzené sklo je vhodné zejména pro ty, kterým se stane, že jim mobilní telefon jednoduše upadne. Vzhledem k ceně zařízení se určitě vyplatí objednat pouzdro pro Apple. Kryt také chrání telefon před poškrábáním, např. od klíčů při přenášení v kabelce nebo batohu. Tvrzené sklo poskytuje mnohem lepší ochranu než standardní fólie na obrazovku.

e-baseus.cz Reviews with ekomi.cz pixel