Košík

Sluchátka do uší a bezdrátová sluchátka

Sluchátka do uší

Sluchátka jsou velmi oblíbenou a velmi užitečnou pomůckou. S nimi si můžete vychutnat vlastní hudbu kdekoli. Na rozdíl od reproduktorů navíc nabízejí v tomto ohledu diskrétnost. Stačí je jen zapojit do zásuvky chytrého telefonu nebo televizoru a můžete si naplno vychutnat své oblíbené skladby. Mnoho uživatelů si však vždy kladlo otázku. Jaká sluchátka si vybrat? Sluchátka do uší nebo přes uši?

Sluchátka do uší nebo přes uši?

Odpověď není jednoduchá. Záleží totiž výhradně na preferencích jednotlivých uživatelů. Jaká sluchátka si tedy vybrat? Na trhu najdete různé typy zařízení, které se liší svými parametry. První otázkou je, zda je pro nás důležité, zda budou bezdrátové nebo drátová sluchátka. V tomto ohledu je obvykle důležité, kolik chceme utratit. Bezdrátová sluchátka Jsou pohodlnější, ale obvykle mnohem dražší.

Sluchátka do uší jsou rozhodně menší a kompaktnější. Nabízejí však jiný typ zvuku než sluchátka do uší. Na druhou stranu jsou poněkud těžkopádnější při přepravě. Nelze je také pohodlně strčit do kapsy jako sluchátka do uší.

e-baseus.cz Reviews with ekomi.cz pixel