Košík

Napájení

Většina lidí dnes používá alespoň jedno mobilní zařízení. Někteří si nedokážou představit chvíli bez přístupu k chytrému telefonu nebo tabletu. To není překvapivé, protože výrazně usnadňují pohyb po městě nebo používání veřejné dopravy. Umožňují také sledovat novinky zveřejněné na sociálních sítích.

Průměrná výdrž baterie telefonu nebo mobilního zařízení je přibližně 24 hodin aktivního používání. Powerbanka Powerbanka umožňuje tuto dobu výrazně prodloužit, protože poskytuje přenosný zdroj energie. Jedná se o gadget, který se v poslední době stal výrazně populárnějším. Dalším řešením je nabíječka do auta, která usnadňuje používání mobilních zařízení na cestách.

Nabíječka do auta, powerbanka nebo indukční nabíječka?

Výběr závisí výhradně na tom, kde telefon obvykle používáte. Nabíječka do auta Nabíječka do auta je vhodnou volbou, pokud denně dojíždíte do práce nebo pravidelně cestujete za prací. Naproti tomu powerbanka vám po plném nabití umožní dobíjet mobilní zařízení kdekoli. Stačí připojit USB a počkat, až se baterie naplní. Powerbanky s vyšším výkonem navíc umožňují nabíjet i notebook.

Indukční nabíječka je zcela nový standard prosazovaný výrobci. V tomto ohledu se podobá bezdrátovým sluchátkům. Umožňuje totiž nabíjet mobilní zařízení bez nutnosti připojovat kabel. Smartphone jednoduše položte na povrch nabíječky nebo do pouzdra. dokovací stanice.

e-baseus.cz Reviews with ekomi.cz pixel