Košík

Příslušenství pro automobily

Interiér vozu není jen o úrovni výbavy nabízené konkrétní značkou. Je to také řada příslušenství a pomůcek, které vám usnadní cestování a zajistí pohodlí při jízdě. I nejlevnější variantu vozu lze totiž vylepšit přidáním řady prvků, které jsou k dispozici pouze ve výbavě Premium. Například držák telefonu, který nahradí vestavěný navigační systém, nebo stylový úložný organizér.

Nejzákladnějším příkladem je nabíječka do autakterá umožňuje prodloužit životnost baterie navigačního systému, chytrého telefonu nebo jiného mobilního zařízení. Dalšími jsou různé typy vysílačů Bluetooth, odpadkové koše, popelníky do auta a další předměty, které výrazně zvyšují pohodlí při používání vozidla.

Vysílač Bluetooth

Jedná se o malé, ale velmi funkční zařízení. Vysílač do auta umožňuje bezdrátový přenos zvuku mezi smartphonem a audiosystémem ve vozidle. Mechanismus ovládání je velmi jednoduchý a během několika okamžiků si můžete vychutnat své oblíbené melodie během jízdy.

Vysílač do auta používá ke spárování smartphonu s vaším zařízením technologii Bluetooth. Stačí jej zapojit do zásuvky zapalovače v autě, nainstalovat aplikaci z obchodu Google a nastavit společnou frekvenci. Vysílač Bluetooth umožňuje poslouchat zvuk z videí na platformě YouTube a používat seznam skladeb na Spotify. V době streamovacích aplikací je to ideální řešení pro každého řidiče.

e-baseus.cz Reviews with ekomi.cz pixel